• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02144129247-09122847548
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود فایل های مهندسی عمران و معماری

جزئيات دانلود

نشریه 613 آیین نامه طراحی و اجرای سازه های فولادی سرد نورد - بخش غیر سازه نشریه 613 آیین نامه طراحی و اجرای سازه های فولادی سرد نورد - بخش غیر سازه

آیین نامه طراحی و اجرای سازه های فولادی سرد نورد - بخش غیر سازه
نشریه شماره 613

ایجاد ساختمان های ایمن كه تأمین كننده آسایش، بهداشت و صرفه اقتصادی فرد و جامعه باشد از اهداف اصلی مهندسان است . انتخاب صنعتی سازی ساختمان ها به عنوان روشی تجربه شده و نظام مند جهت نیل به این هدف، مدنظر عوامل دخیل در ساختمان سازی بوده است . دستیابی به گزینه ای كه علاوه بر رعایت مقررات ملی و ضوابط فنی از مشخصه سرعت و دقت كافی در اجرا برخوردار باشد، مطلوب و مناسب با نیاز های رو به تزاید مسكن است . از میان سیستم های ساختمانی برخی متناسب و همخوان با روش های تولید صنعتی بوده و مؤلفه های اجرایی آن ها در بستر مزبور توسعه یافته است . یكی از سیستم های ساختمانی كه در سالیان اخیر توسعه مناسبی در سطح جهانی داشته است، سیستم ساختمانی فولادی سبك سرد نورد شده می باشد.
سیستم ساختمانی فولادی سبك سرد نورد شده از جمله سیستم هایی است كه گرچه پیدایش آن ریشه در دغدغه های زیست محیطی و به تبع آن تعریف گزینه جایگزین برای ساختمان های چوبی داشته است، اما به تدریج جایگاه ویژه ای در میان سیستم های دارای ظرفیت تولید صنعتی یافته است . همگام با میل به توسعه صنعتی سازی ساختمان در كشور، انجام پروژه های تك سازی و انبوه سازی با قطعات فولادی سبك سرد نورد شده نیز رواج یافته و با توجه به ظرفیت بالای تولید فولاد در كشور و مزیت هایی همچون انعطاف بالا، وزن كم سازه و متعلقات و روش تولیدسریع باعث شده است كه ساختمان های فولادی سبك سرد نورد گزینه ای قابل اعتنا در صنعت ساختمان سازی كشور شود.

اندازه فایل: 2.13 MB

جهت دانلود فایل ها لطفاً عضو سایت گردیده و سپس از طریق منوی ورود کاربران وارد سایت شوید.

تماس با پشتیبانی

سایت دانلود مهندسی عمران و معماری

تلفن:   02144129247

همراه: 09122847548

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بیشترین دانلود ها

دانلود نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان

کانال تلگرام ما

کانال تلگرام عمران، معماری و صنعت ساختمان

فیلم های دکوراسیون و طراحی داخلی

ورود به کانال تلگرام عمران و معماری

جزوات درسی و گزارش کارآموزی