• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02144129247-09122847548
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود فایل های مهندسی عمران و معماری

جزئيات دانلود

قرارداد قولنامه انتقال ملك قرارداد قولنامه انتقال ملك

قرارداد (قولنامه انتقال ملك )

فروشنده :......................................................................................................................... خريدار :........................................................................................................................... موردمعامله :...................................................................................................................... قيمت : مبلغ .............................ريال رايج كه مبلغ ..............................ريال از آن طي چك شماره .....................عهده بانك ...........................شعبه ........................از سوي خريدار به فروشنده به عنوان بيعانه تسليم گرديده و مابقي بها را خريدار متعهد است به هنگام تنظيم و امضاء سند رسمي انتقال ملك در دفتر خانه نقداً به فروشنده بپردازد .

شروط :

1- تاريخ تنظيم و امضاء‌ سند رسمي انتقال ملك اين قولنامه روز ......... ماه ...........سال هزار و سيصد و.................13 شمسي مي باشد كه طرفين ملزم به حضور در دفتر خانه اسناد رسمي شماره .......................واقع در ..................................................................................به نشاني : ...................................................................................................................................................................... در تاريخ مزبور مي باشند .

2- تخليه و تحويل مورد معامله در تاريخ ..................ماه هزار و سيصد و ...........شمسي مي باشد كه بايد در سند رسمي موصوفه قيد و قبض تخليه و تحويل از سوي دفتر خانه صادر گردد و در صورت عدم تخليه و تحويل به موقع مورد معامله ،‌فروشنده ملزم به تاديه روزانه مبلغ ............ريال به عنوان وجه التزام و خسارت وارده به خريدار علاوه بر تخليه و تحويل مبيع مي باشد .

3- خريدار حق انتقال اين قولنامه را جزاً يا كلاً ولو به صورت صلح حقوق و يا وكالت و غيره را ندارد.

4-در صورت عدم حضور خريدار در دفتر خانه فوق در آن تاريخ جهت تنظيم و امضاء ‌سند رسمي مربوطه و عدم تاديه مابقي ثمن معامله به طور نقد د رهمان تاريخ ،‌به منزله تخلف خريدار تلقي گرديده و ضمن كان لم يكن شدن اين قولنامه ،‌فروشنده حق دارد بيعانه دريافتي مذكور را به عنوان وجه التزام به نفع شخصي خود برداشت نمايد و خريدار در اين صورت حقي بدان ندارد .

5- عدم حضور فروشنده در تاريخ مذكور در دفتر خانه موصوفه براي تنظيم و امضاء سند مذكور به منزله تخلف فروشنده محسوب مي شود و فروشنده ملتزم است در اين صورت علاوه بر رد دريافتي بيعانه فوق نيز مبلغي معادل بيعانه فوق الذكر به عنوان وجه التزام به خريدار بپردازد .

6- ملاك عدم حضور هر يك جهت انجام تعهدات متن ، گواهي دفتر خانه مذكور خواهد بود .

7- تاديه ماليات ها اعم از ماليات نقل و انتقال و غيره و عوارض شهرداري و بيمه به عهده فروشنده است و هزينه هاي محضر اعم از حق الثبت و حق التحرير و بهاي اوراق رسمي مربوطه و احتمالاً پاداش كاركنان دفترخانه به عهده طرفين و بالمناصفه مي باشد .

8- در صورت بروز قوه قاهره (فرس ماژور ) موثر در تاخير تحصيل گواهي هاي مالياتي ،‌استعلام ثبت ،‌و نوسازي و بيمه و احتمالاً پايان كار و يا عدم خلاف و تمديد هاي آن مورد تعهد فروشنده است با اخذ گواهي هاي مربوط علت قانوني تاخير آن از مراجع صادركننده آن گواهي ها وبا اعلام قبلي رسمي فروشنده به خريدار وقت حضور موضوع شرط اول و بالطبيعه وقت تخليه و تحويل موضوع شرط دوم بالا به همان ميزان افزوده خواهد شد .

9-اين قولنامه در دو نسخه متحد المتن و الاعتبار تنظيم و پس از امضاء‌بين طرفين مبادله گرديده است .

اندازه فایل: 34.5 KB

جهت دانلود فایل ها لطفاً عضو سایت گردیده و سپس از طریق منوی ورود کاربران وارد سایت شوید.

تماس با پشتیبانی

سایت دانلود مهندسی عمران و معماری

تلفن:   02144129247

همراه: 09122847548

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بیشترین دانلود ها

کانال تلگرام ما

کانال تلگرام عمران، معماری و صنعت ساختمان

فیلم های دکوراسیون و طراحی داخلی

ورود به کانال تلگرام عمران و معماری